ZACZNIJ W KOŃCU BUDOWAĆ LISTĘ MAILINGOWĄ, KTÓRA BUDUJE RELACJE I SPRZEDAJE!

Pakiet “Wystartuj z Newsletterem”

Strategia –  Lead magnet – Technikalia

3 kroki do dochodowej listy mailingowej 

Z każdej strony słyszysz, że lista mailingowa to “must have” w małym biznesie, że to w newsletterze buduje się relacje i sprzedaje.

A do tego to Twój własny, niezależny od social mediów kanał dotarcia do klientów. 

To wszystko prawda, jest tylko pewien problem. Nie wiesz, co właściwie pisać w tych mailach, jak przyciągać właściwe osoby na listę, a do tego trzeba jeszcze zadbać o technikalia i kwestie prawne. 

Doskonale Cię rozumiem, ilość rzeczy do “ogarnięcia” na początku może wydawać się przytłaczająca. 

pakiet newsletter
Dlatego właśnie stworzyłam ten pakiet 3 kursów, który stopniowo w 3 krokach pomoże Ci wejść w świat e-mail marketingu i zacząć go wykorzystywać w biznesie.

KROK 1 – STRATEGIA

“Przepis na newsletter”

Stwórz strategię, dopasowaną do Twojego biznesu i możliwości!

KROK 2 – LEAD MAGNET

“Podbijam onlajny – lead magnet”

Przyciągnij idealnych klientów na listę mailingową tworząc genialny lead magnet.

KROK 3 – TECHNIKALIA

“Mailerlite dla Początkujących”

Krok po kroku naucz się prawidłowo wykorzystywać MailerLite.

Krok 1

“Przepis na newsletter”

Cena regularna: 147 zł

Krok 2

Stwórz genialny lead magnet z kursem “Podbijam onlajny” 

Cena regularna: 297 zł

Krok 3

“Mailerlite dla początkujących”

Cena regularna: 247 zł

Z MOICH PRODUKTÓW SKORZYSTAŁO JUŻ PONAD 300 OSÓB
Sprawdź opinie na temat produktów z pakietu
“Wystartuj z Newsletterem”

„Przepis na newsletter” to dobry pierwszy krok dla tych, którzy chcieliby regularnie wysyłać newsletter, ale w sumie nie wiedzą, co mieliby tam pisać. Ja prowadzę newsletter od ponad roku, więc niby wiem, co i jak,  a i tak ze szkolenia wyniosłam nie tylko bazę pomysłów i inspiracji, ale też dużo konkretów o tym, jak w ogóle sprytnie uporządkować swoje newsletterowe działania. Bardzo fajna pigułka wiedzy i pomysłów, wszystko konkretne i uporządkowane. Polecam gorąco!”

Alicja @angielski_furtka

Uczestniczka szkolenia  “Przepis na newsletter”

“Jestem w trakcie Twojego kursu, jeszcze go nie skończyłam, ale już chciałam Ci podziękować, bo jest świetny – idealna porcja wiedzy i praktyki, dzięki temu wreszcie się ogarnęłam i założyłam newsletter i mam już dwa leadmagnety! Do technikaliów podchodziłam delikatnie mówiąc bardzo „ostrożnie“, a w rzeczywistości założyłam sobie konto na MailerLite i nie otwierałam go miesiącami, bo po krótkim rozpoznaniu, ogarnięcie tego wydawało mi się nie tylko niemożliwe, ale też mega czasochłonne. Więc to zostawiłam aż do Twojego kursu W klarowny sposób, w krótkich konkretnych filmach pokazujesz jak krok po krok ogarnąć niemożliwe

Natalia @pedagozka_w_berlinie

Uczestniczka kursu “MailerLite dla Początkujących”

“Zdecydowanie polecam ten kurs. Bardzo dużo bardzo konkretnej wiedzy i do tego podanej w bardzo przystępny sposób. Otworzył mi oczy na wiele kwestii, na które sama nigdy bym nie wpadła. To kopalnia informacji. A do tego w niezwykle pozytywnej atmosferze. Dostałam odpowiedź na wszystkie pytania, mnóstwo motywacji i faktycznie wyszłam z niego z lead magnetem. I do tego z praktyczną wiedzą, co dalej.”

Ela @chaosuporządkowany

Uczestniczka kursu “Podbijam onlajny – lead magnet”

Wyobraź sobie, że wysyłasz maila, a po chwili zaczynają wpadać nowe zamówienia na Twój kurs, ebook, program grupowy, czy zapytania o konsultacje lub usługi!

To naprawdę może tak wyglądać, kiedy strategicznie korzystasz z newslettera i maili w biznesie.  Mówię Ci to z doświadczenia własnego oraz swoich klientów! 

Pakiet “Wystartuj z newsletterem”, to Twój pierwszy krok do wykorzystania potencjału email marketingu w biznesie. 

Dlatego jeśli: 

“Dzięki kursowi nauczyłam się nie tylko tworzyć dobry, atrakcyjny i przyciągający lead magnet, ale również jak go wypromować za pomocą zachęcającego landing page. Pozbyłam się obaw odnośnie “wyskakiwania z lodówki”, bo ostatecznie okazało się, że nawet w 1/4 nie wykorzystałam potencjału promowania mojego produktu w SM. W kursie Moniki świetne jest to, że naprawdę od startu dostaje się samo “mięcho” i konkret, bez zbędnych dodatków i lania wody. A co najważniejsze – Monika przez cały okres trwania kursu rzeczywiście motywuje do aktywnego działania, a nie tylko oglądania lekcji i odkładania swoich projektów do przysłowiowej szuflady.”  

Alicja @dietlicious_by_alicja

Uczestniczka kursu “Podbijam onlajny – lead magnet”

“Dzięki Monice poukładałam sobie pomysł na lead magnet i to, jak go powiązać z tym, co planuję zrobić. Wszystko krok po kroku, konkretnie i jasno. Mimo że nie jestem początkująca, wyciągnęłam bardzo wiele cennych, przydatnych wskazówek na temat newslettera i promocji lead magnetu. No i ogrom motywacji do tego, żeby ruszyć długo odkładany temat nowego lead magnetu. Dodatkowo forma kursu jest tak skondensowana i konkretna, że nawet najbardziej zapracowane osoby dadzą radę! 🙂”

Sylwia @czarujeslowami

Uczestniczka kursu “Podbijam onlajny – lead magnet”

Z kursu najbardziej skorzystasz, jeśli:

Ten pakiet nie jest dla Ciebie, jeśli:

Co dokładnie otrzymasz: 

Szkolenie “Przepis na newsletter”

Poruszone tematy:

Dodatkowo: pokażę Ci jak stworzyć swój unikalny szablon newslettera, zadbać o wysoką otwieralność, grupować odbiorców w przemyślany sposób. 

A to wszystko okraszone przykładami z życia wziętymi, czyli to co lubicie najbardziej 🙂

Kurs “Podbijam onlajny – lead magnet”

Zawartość:

Kurs: Technikalia “Mailerlite dla Początkujących”

Zawartość:

Pakiet “Wystartuj z Newsletterem”

Strategia –  Lead magnet – Technikalia

Wszystko, co potrzebujesz, żeby zacząć budować listę mailingową i wystartować z newsletterem!

Pakiet podstawowy

487 zł

zamiast 487 zł

Cena zawiera 23% VAT

Pakiet VIP

987 zł

LIMIT 5 MIEJSC!

Cena zawiera 23% VAT

Spotkania odbywają się w pon-czwartki do godz. 15:00. 

Do wykorzystania przez 90 dni od zakupu. 

“Kurs pokazuje pełnowartościowość i olbrzymią wartość, jaką niesie ze sobą Lead Magnet. Nie tylko uzmysławia, że musi być on dobrze przemyślany pod kątem jego roli w planowanej przez nas ścieżce klienta, ale też pokazuje – krok po kroku – jak to zrobić. Kurs jest na tyle krótki, że nie przytłacza, a jednocześnie na tyle wypełniony treściami i zadaniami, że tydzień po tygodniu ma się poczucia dobrze wykonanej roboty i satysfakcji z włożonej pracy.”

Anna @motywacyjneDNA

Uczestniczka kursu “Podbijam onlajny – lead magnet”

Ten program szczególnie polecam dla kobiet, które mają wiedzę, którą chciałaby dzielić się w formie produktów pasywnych, przestać wymieniać czas na pieniądze, a w efekcie zarabiać więcej. Mają już w głowie pomysł na produkt online (jeden lub kilka). Idealnie, jeśli prowadzą aktywnie minimum jeden kanał w social mediach (choć nie jest to warunek konieczny).

Najbardziej skorzystasz, jeśli jesteś na początku drogi z budowaniem listy mailingowej, nie masz jeszcze lead magnetu lub ten, który stworzyłaś, nie przynosi zamierzonych efektów.

Wiedza na wyciągnięcie ręki z pakietem “Wystartuj z newsletterem”

diamond.png

Lista mailingowa to Twoja własność, zyskujesz niezależność od algorytmów w social mediach

diamond.png

Newsletter nie tylko buduje relacje, ale również sprzedaje, ma znacznie wyższy ROI (zwrot z inwestycji) niż social media. 

diamond.png

Możesz podejmować bardziej przemyślane działania oparte na twardych danych (wiesz, kto otwiera i klika w linki w wiadomościach)

diamond.png

W pakiecie masz 3 kursy, które stopniowo pomogą Ci wdrożyć email marketing w firmie 

diamond.png

W materiałach dodatkowych znajdziesz praktyczne np. checklisty (promocji lead magnetu), czy lista kontrolna przed wysyłką kampanii.

diamond.png

Przeprowadzę Cię przez technikalia krok po kroku, poradzisz sobie nawet jeśli uważasz się za osobę “nietechniczną”

A dlaczego możesz mi zaufać?

Jestem strateżką biznesową, moderatorką grup mastermind i Certyfikowany Expert MailerLite od email marketingu.

Pomagam projektować i wdrażać skuteczne ścieżki sprzedażowe w onlajnach, które jak po sznurku prowadzą klienta do zakupu. 

Od 2013 roku wspieram firmy w rozwijaniu skrzydeł. Właścicielom małych biznesów pokazuję, jak bazując na startupowych metodach działać zwinnie i realizować skutecznie swoje cele.

Z sukcesem sprzedaje swoje produkty online bez ciągłej obecności w social mediach. Ty też tak możesz! Z moich kursów i usług skorzystało już  prawie 500 osób. 

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Tak, będziesz mieć dostęp do wszystkich aktualizacji kursu przez 24 miesiące.

Tak, otrzymasz fakturę na maila. Wystawiam faktury z 23% VAT.

Wyślij e-mail na adres: monika@lepszywynik.pl

 

Lub napisz do mnie śmiało na Instagramie @lepszywynik!

Chętnie Cię poznam, odpowiem na pytania, wyjaśnię wątpliwości i opowiem, czego dokładnie możesz się spodziewać.