Podbijam onlajny - kurs lead magnet

Przyciągnij idealnego klienta na listę mailingową tworząc genialny prezent za zapis.

Zapisz się na listę oczekujących na start nowej edycji ze wsparciem!

Planowany start: październik 2022

The form you have selected does not exist.

Kurs, ebook, webinar, a może grupowy program online?

Chcesz zacząć sprzedawać produkty skalowalne, tylko nie do końca wiesz od czego zacząć i jak dotrzeć do klientów. A może już masz w ofercie płatne produkty, ale nie jesteś w pełni zadowolona z efektów sprzedażowych. 

A może chcesz  z lekkością pozyskiwać nowych klientów na konsultacje, czy usługi?

Tak? 

Ten kurs stworzyłam właśnie z myślą o Tobie. W jego trakcie:

  • Stworzysz lead magnet, który przyciągnie na Twoją listę mailingową idealnych klientów. 
  • Stworzysz prostą stronę lądowania i ustawisz automatyczne pobieranie lead magnetu w MailerLite. Przygotujesz widomość powitalną dla nowych subskrybentów.  Poprowadzę Cię przez cały proces krok po kroku. 
  • Wypuścisz lead magnet w świat i dowiesz się w jaki sposób skutecznie go promować. 
To jest kurs ze wsparciem, co tydzień dostaniesz porcję wiedzy, zadanie do wykonania oraz możliwość uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania w trakcie sesji Q&A. 

Dla kogo:

Ten kurs jest idealny dla kobiet, które mają wiedzę, którą chciałaby dzielić się w formie produktów pasywnych, przestać wymieniać czas na pieniądze, a w efekcie zarabiać więcej.  Mają już w głowie pomysł na produkt online (jeden lub kilka). Idealnie jeśli prowadzą aktywnie minimum jeden kanał w social mediach (choć nie jest to warunek konieczny). 

Chciałyby poznać skuteczne strategie promowania i pozyskiwania klientów oraz zacząć budować listę mailingową. 

Potrzebują też motywacyjnego kopa, żeby w końcu ruszyć z tym pomysłem!

Po zakończeniu tego kursu będziesz mieć genialny lead magnet, a Twoja lista mailingowa zapełni się – kto wie – może nawet setkami kontaktów do potencjalnych klientów?
 
A przy tym mimochodem ogarniesz techniczną część prowadzenia newslettera w MailerLite! 
 

Opinie uczestniczek pierwszej edycji:

Absolutnie polecam! Samo mięso, konkretnie, bez rozwlekania ale z ciepłem i sercem prowadzącej. Do tego nie ma ale, każdy wychodzi z dopracowaną stroną startową i własnym lead magnetem, a jeszcze dostaje się wskazówki gdzie go pokazywać i promować. Nie ma też lenistwa, to szkolenie nie zostanie na wirtualnej półce na później. Prowadząca dźga, kłuje i popycha do codziennej pracy.

Edyta

@galeony_basni
Kurs pokazuje pełnowartościowość i olbrzymią wartość jaką niesie ze sobą Lead Magnet. Nie tylko uzmysławia, że musi być on dobrze przemyślany pod kątem jego roli w planowanej przez nas ścieżce klienta, ale też pokazuje - krok po kroku - jak to zrobić. Kurs jest na tyle krótki, że nie przytłacza, a jednocześnie na tyle wypełniony treściami i zadaniami, że tydzień po tygodniu ma się poczucia dobrze wykonanej roboty i satysfakcji z włożonej pracy.

Anna

@motywacyjneDNA
Dzięki kursowi nauczyłam się nie tylko tworzyć dobry, atrakcyjny i przyciągający lead magnet, ale również jak go wypromować za pomocą zachęcającego landing page. Pozbyłam się obaw odnośnie "wyskakiwania z lodówki", bo ostatecznie okazało się, że nawet w 1/4 nie wykorzystałam potencjału promowania mojego produktu w SM. W kursie Moniki świetne jest to, że naprawdę od startu dostaje się samo "mięcho" i konkret, bez zbędnych dodatków i lania wody. A co najważniejsze - Monika przez cały okres trwania kursu rzeczywiście motywuje do aktywnego działania, a nie tylko oglądania lekcji i odkładania swoich projektów do przysłowiowej szuflady.

Alicja

@dietlicious_by_alicja

Zapisz się na listę oczekujących!

The form you have selected does not exist.