fbpx

Podbijam onlajny - lead magnet

Stwórz w końcu genialny lead magnet i zacznij zarabiać dzięki liście mailingowej!

➡ Stwórz genialny prezent za zapis ⬅

➡ Przyciągnij idealnego klienta na swoją listę mailingową ⬅

➡ Zamień obserwujących w płacących klientów ⬅

4 tygodniowy program grupowy, z którym zapełnisz listę mailingową potencjalnymi klientami na konsultacje, kursy, ebooki, programy grupowe, czy usługi. 

Startujemy 31.10!

Chcesz poświęcić czas na “właściwą pracę”, a nie na gonienie za klientami?

Chcesz z lekkością pozyskiwać klientów na konsultacje, kursy, ebooki, programy grupowe, czy usługi? 

Tworzenie treści do social mediów zżera masę Twojego czasu i energii, a efekt nie jest proporcjonalny do wysiłku? 

Tak?

A teraz wyobraź sobie, że wysyłasz jednego maila, a po chwili zaczynają wpadać nowe zamówienia na Twój kurs, ebook, program grupowy, czy zapytania o konsultacje, czy usługi!

To naprawdę może tak wyglądać. Mówię Ci to z doświadczenia swojego oraz swoich klientów! Ok, częściej jest to przemyślana sekwencja mailowa, a nie jeden email. 

Oczywiście najpierw musisz mieć odpowiednie osoby na liście mailingowej.

I nad tym właśnie będziemy pracować w programie “Podbijam onlajny”. Nad budowaniem bazy mailingowej zapełnionej potencjalnymi klientami.

Zapraszam Cię do II edycji kursu “Podbijam onlajny”

W jego trakcie zaplanujesz i wdrożysz swoją ścieżkę pozyskiwania klientów z wykorzystaniem strategii lead magnetu i dowiesz się jak wykorzystać potencjał email marketingu do sprzedaży.

W trakcie 4 tygodni:

mockup do kursu podbijamy onlajny

To nie jest kolejny kurs, który będzie się “kurzył” na dysku.

To program ze wsparciem, który jest nastawiony na działanie!

Co tydzień dostaniesz pigułkę wiedzy i dodatkowe materiały (checklisty, template’y), które pozwolą Ci oszczędzić czas i skupić uwagę na tym, co w danym momencie najważniejsze.

Dzięki wsparciu na grupie na FB i cotygodniowym spotkaniom Q&A na bieżąco otrzymasz feedback i wsparcie w podejmowaniu decyzji (np. w wyborze tytułu na lead magnet, czy informację zwrotną na temat strony zapisu). 

Naprawdę zależy mi na tym, żebyś wyszła z programu z efektami. Dlatego możesz się spodziewać regularnych motywacyjnych “kopniaków” ode mnie.

Opinie uczestniczek pierwszej edycji:

Anna

@motywacyjneDNA
Kurs pokazuje pełnowartościowość i olbrzymią wartość, jaką niesie ze sobą Lead Magnet. Nie tylko uzmysławia, że musi być on dobrze przemyślany pod kątem jego roli w planowanej przez nas ścieżce klienta, ale też pokazuje - krok po kroku - jak to zrobić. Kurs jest na tyle krótki, że nie przytłacza, a jednocześnie na tyle wypełniony treściami i zadaniami, że tydzień po tygodniu ma się poczucia dobrze wykonanej roboty i satysfakcji z włożonej pracy.

Alicja

@dietlicious_by_alicja
Dzięki kursowi nauczyłam się nie tylko tworzyć dobry, atrakcyjny i przyciągający lead magnet, ale również jak go wypromować za pomocą zachęcającego landing page. Pozbyłam się obaw odnośnie "wyskakiwania z lodówki", bo ostatecznie okazało się, że nawet w 1/4 nie wykorzystałam potencjału promowania mojego produktu w SM. W kursie Moniki świetne jest to, że naprawdę od startu dostaje się samo "mięcho" i konkret, bez zbędnych dodatków i lania wody. A co najważniejsze - Monika przez cały okres trwania kursu rzeczywiście motywuje do aktywnego działania, a nie tylko oglądania lekcji i odkładania swoich projektów do przysłowiowej szuflady.

Edyta

@galeony_basni
Absolutnie polecam! Samo mięso, konkretnie, bez rozwlekania ale z ciepłem i sercem prowadzącej. Do tego nie ma ale, każdy wychodzi z dopracowaną stroną startową i własnym lead magnetem, a jeszcze dostaje się wskazówki gdzie go pokazywać i promować. Nie ma też lenistwa, to szkolenie nie zostanie na wirtualnej półce na później. Prowadząca dźga, kłuje i popycha do codziennej pracy.

Nad czym będziemy pracować w poszczególnych modułach?

Nowy moduł będzie pojawiać się na początku każdego tygodnia.

Startujemy 31 października!

Moduł 1 – Znajdź genialny pomysł na lead magnet!

👉 Kogo chcesz przyciągnąć na listę mailingową? O kliencie idealnym i segmentach słów kilka.

👉 5 strategii, które pomogą Ci znaleźć genialny prezent za zapis. Dowiedz się, jak stworzyć prezent za zapis, którego klienci naprawdę chcą i który będzie konwertował.

👉 Garść inspiracji. Przykłady lead magnet wraz z omówieniem. Cechy skutecznego lead magnetu, które musisz znać.

👉 Ścieżka klienta – stwórz mapę dla klienta prowadzącą go do oferty

Moduł 2 – Twórz

👉 Elementy lead magnetu, o których nie możesz zapomnieć!

👉 Lista przydatnych narzędzi do tworzenia lead magnet.

👉 Mała sprawa o olbrzymim znaczeniu, czyli o wyborze tytułu.

Moduł 3 – Ogarniamy technikalia

👉 Przygotowanie strony zapisu i ustawienie automatycznego dostarczenia lead magnetu  (Instrukcja z tworzenia Landing Page w MailerLite ).

👉 Stworzysz własny landing page (prosta strona www w MailerLite lub osadzisz formularz zapisu na własnej stronie opartej o WordPress.

👉 Przygotowanie wiadomości powitalnej (lub sekwencji maili)

BONUS — dostęp do kursu “MailerLite dla Początkujących” – wartość 247 zł.

Uwaga! Jeśli kupiłaś/eś u mnie kurs o MailerLite i chcesz dołączyć do programu, to napisz do mnie przed zakupem! Mam dla Ciebie specjalną zniżkę!

Moduł 4 – Promuj lead magnet


👉 Pomysły i strategie promocji lead magnetu (organiczne i płatne).

👉 Checklista promocji lead magnetu.

Co zawiera program? 

BONUS: Kurs MailerLite dla Początkujących (o wartości 247 zł!) 

Cena: 597 zł (cena z VAT)

Program startuje za:

  • 00dni
  • 00godzin
  • 00minut
  • 00sekund

W trakcie kursu:

  • Stworzysz lead magnet, który przyciągnie na Twoją listę mailingową idealnych klientów.
  • Samodzielnie przygotujesz prostą stronę lądowania i ustawisz automatyczne pobieranie lead magnetu w MailerLite (lub osądzisz formularz na stronie opartej o WordPress).
  • Poprowadzę Cię przez cały proces krok po kroku. 
  • Poznasz sprawdzone sposoby na promocję lead magnetu i docieranie do nowych osób.

Zobacz fragment z podsumowania wyzwania o tworzeniu lead magnetów i zaproszenie do programu. 

W kursie znajdziesz:

mockup kursu podbijamy onlajny lekcja 1

Krótkie nagrania wideo, w formie lekkostrawnych pigułek wiedzy. 

Lekcje będę udostępniane na wygodnej platformie.

Wygodne checklisty i wzory wiadomości zapisu do wykorzystania.

Nie musisz robić notatek. Niezbędne materiały do każdej lekcji będą gotowe do pobrania.

zestaw-materialow-do-kursu-podbijamy-onlajny

Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć o tworzeniu lead magnetów i budowaniu listy mailingowej!

Jestem strateżką biznesową i moderatorką
skutecznych grup mastermind. 
Pomagam projektować i wdrażać skuteczne ścieżki sprzedażowe, które jak po sznurku prowadzą klienta do zakupu. 

Jako Certyfikowany Expert MailerLite pomagam klientom wykorzystać siłę email marketingu, który jest jednym ze skuteczniejszych narzędzi sprzedażowych w onlajnach. 
 
Właścicielom małych, często jednoosobowych biznesów pokazuję, jak bazując na startupowych metodach działać zwinnie i realizować skutecznie swoje cele.

 

W moim ostatnim kursie “Podbijam onlajny” o budowaniu listy mailingowej i tworzeniu skutecznych lead magnetów wzięło udział ponad 200 osób!

Wdrażaniem newsletterów oraz prowadzeniem ich dla siebie i innych zajmuję się od 2018 roku. 

Od 2013 roku jako mentor i doradca wspieram startupy w tworzeniu, testowania i wprowadzaniu nowych produktów i usług na rynek. 

Monika Serkowska

Dla kogo jest ten program?

Program dla osób, które chcą skutecznie sprzedawać w onlajnach:

👉 konsultacje,

👉 kursy,

👉 ebooki,

👉 programy grupowe,

👉 usługi.

Szczególnie dla tych na początku drogi z budowaniem listy mailingowej, które nie mają jeszcze lead magnetu lub ten, który stworzyły, nie przynosi zamierzonych efektów.

Ten program szczególnie polecam dla kobiet, które mają wiedzę, którą chciałaby dzielić się w formie produktów pasywnych, przestać wymieniać czas na pieniądze, a w efekcie zarabiać więcej. Mają już w głowie pomysł na produkt online (jeden lub kilka). Idealnie jeśli prowadzą aktywnie minimum jeden kanał w social mediach (choć nie jest to warunek konieczny).

Chciałyby poznać skuteczne strategie promowania i pozyskiwania klientów oraz zacząć budować listę mailingową. Potrzebują też motywacyjnego kopa, żeby w końcu ruszyć z tym pomysłem!

Po zakończeniu tego kursu będziesz mieć genialny lead magnet, a Twoja lista mailingowa zapełni się – kto wie – może nawet setkami kontaktów do potencjalnych klientów? A przy tym mimochodem ogarniesz techniczną część prowadzenia newslettera w MailerLite!

FAQ najcześciej zadawane pytania:

Wspólną pracę zaczynamy w poniedziałek 31 października.

Najprawdopodobniej w czwartki o godz. 11:00. Nawet jeśli nie będziesz mieć możliwości wzięcia udziału na żywo, to zawsze możesz zadać pytania z wyprzedzeniem, czy wysłać np. swój landing page do oceny, a ja odniosę się do tego w trakcie spotkania. 

Tak, w ciągu 7 dni od zakupu otrzymasz fakturę mailem na podany przy zakupie adres e mail. Podana cena zawiera podatek VAT. 

Przez 12 miesięcy.

Tak, jak najbardziej możesz założyć newsletter - nawet jeśli nie masz własnej strony. Pokażę Ci również jak stworzyć formularz do zapisów bez strony internetowej i wysłać go w świat.

Dobrze natomiast jest na start mieć wykupioną własną domenę - to koszt kilkudziesięciu złotych rocznie.

Dodatkowo w kursie pokazuję jak stworzyć prostą i konwertującą stronę (landing page) z formularzem zapisu na newsletter.

Jest to połączenie kursu i wsparcia podczas spotkań na żywo, czyli program. A to idealne połączenie, które przynosi efekty.

Dostaniesz nie tylko materiały merytoryczne, ściągi z wzorami wiadomości, checklisty, ale będziesz też mogła zderzać swoje pomysły, czy zadawać pytania na spotkaniach Q&A  na żywo. 

W każdym tygodniu dostajesz do przerobienia jeden moduł, który pojawia się na początku tygodnia. W czwartki będziemy spotykać się na żywo, (najprawdopodobniej o 11:00).  Grupa będzie kameralna, więc w razie potrzeby dostosujemy godziny. 

Uważam też, że jednym z głównych problemów z kursami jest to, że wiele osób ich nie przerabia. A mi zależy, żebyś wyszła z programu z efektami. Dlatego chcę Ci dać nie tylko wiedzę, ale też niezbędne wsparcie i motywację do działania.

Pisz śmiało na e-mail: monika@lepszywynik.pl

Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania:)

Uwaga! Program startuje 31.10! Wtedy otrzymasz pierwszy moduł kursu i dostęp do grupy na Facebooku!

Chcesz o coś zapytać?

Wyślij e-mail na adres: monika@lepszywynik.pl

Lub napisz do mnie śmiało na Instagramie @lepszywynik!
Chętnie Cię poznam, odpowiem na pytania, wyjaśnię wątpliwości i opowiem, czego dokładnie możesz się spodziewać.

Widzimy się na kursie!