Podbijam onlajny - lead magnet

Stwórz w końcu genialny lead magnet i zacznij zarabiać dzięki liście mailingowej!

➡ Stwórz genialny prezent za zapis ⬅

➡ Przyciągnij idealnego klienta na swoją listę mailingową ⬅

➡ Zamień obserwujących w płacących klientów ⬅

4 tygodniowy program grupowy, z którym zapełnisz listę mailingową potencjalnymi klientami na konsultacje, kursy, ebooki, programy grupowe, czy usługi. 

Startujemy 31.10!

Chcesz poświęcić czas na “właściwą pracę”, a nie na gonienie za klientami?

Chcesz z lekkością pozyskiwać klientów na konsultacje, kursy, ebooki, programy grupowe, czy usługi? 

Tworzenie treści do social mediów zżera masę Twojego czasu i energii, a efekt nie jest proporcjonalny do wysiłku? 

Tak?

A teraz wyobraź sobie, że wysyłasz jednego maila, a po chwili zaczynają wpadać nowe zamówienia na Twój kurs, ebook, program grupowy, czy zapytania o konsultacje, czy usługi!

To naprawdę może tak wyglądać. Mówię Ci to z doświadczenia swojego oraz swoich klientów! Ok, częściej jest to przemyślana sekwencja mailowa, a nie jeden email. 

Oczywiście najpierw musisz mieć odpowiednie osoby na liście mailingowej.

I nad tym właśnie będziemy pracować w programie “Podbijam onlajny”. Nad budowaniem bazy mailingowej zapełnionej potencjalnymi klientami.

Zapraszam Cię do II edycji kursu “Podbijam onlajny”

W jego trakcie zaplanujesz i wdrożysz swoją ścieżkę pozyskiwania klientów z wykorzystaniem strategii lead magnetu i dowiesz się jak wykorzystać potencjał email marketingu do sprzedaży.

W trakcie 4 tygodni:

mockup do kursu podbijamy onlajny

To nie jest kolejny kurs, który będzie się “kurzył” na dysku.

To program ze wsparciem, który jest nastawiony na działanie!

Co tydzień dostaniesz pigułkę wiedzy i dodatkowe materiały (checklisty, template’y), które pozwolą Ci oszczędzić czas i skupić uwagę na tym, co w danym momencie najważniejsze.

Dzięki wsparciu na grupie na FB i cotygodniowym spotkaniom Q&A na bieżąco otrzymasz feedback i wsparcie w podejmowaniu decyzji (np. w wyborze tytułu na lead magnet, czy informację zwrotną na temat strony zapisu). 

Naprawdę zależy mi na tym, żebyś wyszła z programu z efektami. Dlatego możesz się spodziewać regularnych motywacyjnych “kopniaków” ode mnie.

Opinie uczestniczek pierwszej edycji:

Anna

@motywacyjneDNA
Kurs pokazuje pełnowartościowość i olbrzymią wartość, jaką niesie ze sobą Lead Magnet. Nie tylko uzmysławia, że musi być on dobrze przemyślany pod kątem jego roli w planowanej przez nas ścieżce klienta, ale też pokazuje - krok po kroku - jak to zrobić. Kurs jest na tyle krótki, że nie przytłacza, a jednocześnie na tyle wypełniony treściami i zadaniami, że tydzień po tygodniu ma się poczucia dobrze wykonanej roboty i satysfakcji z włożonej pracy.

Alicja

@dietlicious_by_alicja
Dzięki kursowi nauczyłam się nie tylko tworzyć dobry, atrakcyjny i przyciągający lead magnet, ale również jak go wypromować za pomocą zachęcającego landing page. Pozbyłam się obaw odnośnie "wyskakiwania z lodówki", bo ostatecznie okazało się, że nawet w 1/4 nie wykorzystałam potencjału promowania mojego produktu w SM. W kursie Moniki świetne jest to, że naprawdę od startu dostaje się samo "mięcho" i konkret, bez zbędnych dodatków i lania wody. A co najważniejsze - Monika przez cały okres trwania kursu rzeczywiście motywuje do aktywnego działania, a nie tylko oglądania lekcji i odkładania swoich projektów do przysłowiowej szuflady.

Edyta

@galeony_basni
Absolutnie polecam! Samo mięso, konkretnie, bez rozwlekania ale z ciepłem i sercem prowadzącej. Do tego nie ma ale, każdy wychodzi z dopracowaną stroną startową i własnym lead magnetem, a jeszcze dostaje się wskazówki gdzie go pokazywać i promować. Nie ma też lenistwa, to szkolenie nie zostanie na wirtualnej półce na później. Prowadząca dźga, kłuje i popycha do codziennej pracy.

Nad czym będziemy pracować w poszczególnych modułach?

Nowy moduł będzie pojawiać się na początku każdego tygodnia.

Startujemy 31 października!

Moduł 1 – Znajdź genialny pomysł na lead magnet!

👉 Kogo chcesz przyciągnąć na listę mailingową? O kliencie idealnym i segmentach słów kilka.

👉 5 strategii, które pomogą Ci znaleźć genialny prezent za zapis. Dowiedz się, jak stworzyć prezent za zapis, którego klienci naprawdę chcą i który będzie konwertował.

👉 Garść inspiracji. Przykłady lead magnet wraz z omówieniem. Cechy skutecznego lead magnetu, które musisz znać.

👉 Ścieżka klienta – stwórz mapę dla klienta prowadzącą go do oferty

Moduł 2 – Twórz

👉 Elementy lead magnetu, o których nie możesz zapomnieć!

👉 Lista przydatnych narzędzi do tworzenia lead magnet.

👉 Mała sprawa o olbrzymim znaczeniu, czyli o wyborze tytułu.

Moduł 3 – Ogarniamy technikalia

👉 Przygotowanie strony zapisu i ustawienie automatycznego dostarczenia lead magnetu  (Instrukcja z tworzenia Landing Page w MailerLite ).

👉 Stworzysz własny landing page (prosta strona www w MailerLite lub osadzisz formularz zapisu na własnej stronie opartej o WordPress.

👉 Przygotowanie wiadomości powitalnej (lub sekwencji maili)

BONUS — dostęp do kursu “MailerLite dla Początkujących” – wartość 247 zł.

Uwaga! Jeśli kupiłaś/eś u mnie kurs o MailerLite i chcesz dołączyć do programu, to napisz do mnie przed zakupem! Mam dla Ciebie specjalną zniżkę!

Moduł 4 – Promuj lead magnet


👉 Pomysły i strategie promocji lead magnetu (organiczne i płatne).

👉 Checklista promocji lead magnetu.

Co zawiera program? 

BONUS: Kurs MailerLite dla Początkujących (o wartości 247 zł!) 

Cena: 597 zł (cena z VAT)

Program startuje za:

  • 00dni
  • 00godzin
  • 00minut
  • 00sekund

W trakcie kursu:

  • Stworzysz lead magnet, który przyciągnie na Twoją listę mailingową idealnych klientów.
  • Samodzielnie przygotujesz prostą stronę lądowania i ustawisz automatyczne pobieranie lead magnetu w MailerLite (lub osądzisz formularz na stronie opartej o WordPress).
  • Poprowadzę Cię przez cały proces krok po kroku. 
  • Poznasz sprawdzone sposoby na promocję lead magnetu i docieranie do nowych osób.

Zobacz fragment z podsumowania wyzwania o tworzeniu lead magnetów i zaproszenie do programu. 

W kursie znajdziesz:

mockup kursu podbijamy onlajny lekcja 1

Krótkie nagrania wideo, w formie lekkostrawnych pigułek wiedzy. 

Lekcje będę udostępniane na wygodnej platformie.

Wygodne checklisty i wzory wiadomości zapisu do wykorzystania.

Nie musisz robić notatek. Niezbędne materiały do każdej lekcji będą gotowe do pobrania.

zestaw-materialow-do-kursu-podbijamy-onlajny

Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć o tworzeniu lead magnetów i budowaniu listy mailingowej!

Jestem strateżką biznesową i moderatorką
skutecznych grup mastermind. 
Pomagam projektować i wdrażać skuteczne ścieżki sprzedażowe, które jak po sznurku prowadzą klienta do zakupu. 

Jako Certyfikowany Expert MailerLite pomagam klientom wykorzystać siłę email marketingu, który jest jednym ze skuteczniejszych narzędzi sprzedażowych w onlajnach. 
 
Właścicielom małych, często jednoosobowych biznesów pokazuję, jak bazując na startupowych metodach działać zwinnie i realizować skutecznie swoje cele.

 

W moim ostatnim kursie “Podbijam onlajny” o budowaniu listy mailingowej i tworzeniu skutecznych lead magnetów wzięło udział ponad 200 osób!

Wdrażaniem newsletterów oraz prowadzeniem ich dla siebie i innych zajmuję się od 2018 roku. 

Od 2013 roku jako mentor i doradca wspieram startupy w tworzeniu, testowania i wprowadzaniu nowych produktów i usług na rynek. 

Monika Serkowska

Dla kogo jest ten program?

Program dla osób, które chcą skutecznie sprzedawać w onlajnach:

👉 konsultacje,

👉 kursy,

👉 ebooki,

👉 programy grupowe,

👉 usługi.

Szczególnie dla tych na początku drogi z budowaniem listy mailingowej, które nie mają jeszcze lead magnetu lub ten, który stworzyły, nie przynosi zamierzonych efektów.

Ten program szczególnie polecam dla kobiet, które mają wiedzę, którą chciałaby dzielić się w formie produktów pasywnych, przestać wymieniać czas na pieniądze, a w efekcie zarabiać więcej. Mają już w głowie pomysł na produkt online (jeden lub kilka). Idealnie jeśli prowadzą aktywnie minimum jeden kanał w social mediach (choć nie jest to warunek konieczny).

Chciałyby poznać skuteczne strategie promowania i pozyskiwania klientów oraz zacząć budować listę mailingową. Potrzebują też motywacyjnego kopa, żeby w końcu ruszyć z tym pomysłem!

Po zakończeniu tego kursu będziesz mieć genialny lead magnet, a Twoja lista mailingowa zapełni się – kto wie – może nawet setkami kontaktów do potencjalnych klientów? A przy tym mimochodem ogarniesz techniczną część prowadzenia newslettera w MailerLite!

FAQ najcześciej zadawane pytania:

Kiedy startuje program?

Wspólną pracę zaczynamy w poniedziałek 31 października.

Kiedy będą się odbywać spotkania Q&A?

Najprawdopodobniej w czwartki o godz. 11:00. Nawet jeśli nie będziesz mieć możliwości wzięcia udziału na żywo, to zawsze możesz zadać pytania z wyprzedzeniem, czy wysłać np. swój landing page do oceny, a ja odniosę się do tego w trakcie spotkania. 

Czy dostanę FV?

Tak, w ciągu 7 dni od zakupu otrzymasz fakturę mailem na podany przy zakupie adres e mail. Podana cena zawiera podatek VAT. 

Na jak długo będę mieć dostęp do materiałów?

Przez 12 miesięcy.

Nie mam jeszcze strony www, czy ten program jest dla mnie?

Tak, jak najbardziej możesz założyć newsletter – nawet jeśli nie masz własnej strony. Pokażę Ci również jak stworzyć formularz do zapisów bez strony internetowej i wysłać go w świat.

Dobrze natomiast jest na start mieć wykupioną własną domenę – to koszt kilkudziesięciu złotych rocznie.

Dodatkowo w kursie pokazuję jak stworzyć prostą i konwertującą stronę (landing page) z formularzem zapisu na newsletter.

To jest w końcu kurs, czy program?

Jest to połączenie kursu i wsparcia podczas spotkań na żywo, czyli program. A to idealne połączenie, które przynosi efekty.

Dostaniesz nie tylko materiały merytoryczne, ściągi z wzorami wiadomości, checklisty, ale będziesz też mogła zderzać swoje pomysły, czy zadawać pytania na spotkaniach Q&A  na żywo. 

W każdym tygodniu dostajesz do przerobienia jeden moduł, który pojawia się na początku tygodnia. W czwartki będziemy spotykać się na żywo, (najprawdopodobniej o 11:00).  Grupa będzie kameralna, więc w razie potrzeby dostosujemy godziny. 

Uważam też, że jednym z głównych problemów z kursami jest to, że wiele osób ich nie przerabia. A mi zależy, żebyś wyszła z programu z efektami. Dlatego chcę Ci dać nie tylko wiedzę, ale też niezbędne wsparcie i motywację do działania.

Chcę dopytać o szczegóły. Jak mogę się z Tobą skontaktować?

Pisz śmiało na e-mail: monika@lepszywynik.pl

Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania:)

Uwaga! Program startuje 31.10! Wtedy otrzymasz pierwszy moduł kursu i dostęp do grupy na Facebooku!

Chcesz o coś zapytać?

Wyślij e-mail na adres: monika@lepszywynik.pl

Lub napisz do mnie śmiało na Instagramie @lepszywynik!
Chętnie Cię poznam, odpowiem na pytania, wyjaśnię wątpliwości i opowiem, czego dokładnie możesz się spodziewać.

Widzimy się na kursie!