Nie zamykaj tej strony.
Jesteś zapisana/y, ale ja mam dla Ciebie jeszcze jedną propozycję.
Jeśli chcesz poznać tajniki maili, które budują relacje i sprzedają z lekkością, zgarnij mój trening pigułkę o strategii dochodowego newslettera dla edukatorów.

Przepis na newsletter

Skorzystaj z wyjątkowej zniżki 68%! Regularna cena szkolenia to 147 zł!

Pigułka wiedzy na start, jak stworzyć strategię dochodowego newslettera w biznesie opartym o sprzedaż kursów, ebooków, warsztatów online, konsultacji. 

ta oferta zniknie za

Hurry Up!

W 2h opracujesz startegię newslettera na start

Koniec z zastanawianiem się: “Co ja mam właściwie pisać w tym newsletterze?”

  • Po szkoleniu będziesz wiedzieć co, do kogo, jak często wysyłać i dlaczego! 
  • Pokażę Ci przykładowe strategie dostosowane do modelu sprzedaży opartego na produktach cyfrowych i/lub konsultacjach, czy usługach. Zrozumiesz różnicę pomiędzy sprzedażą ciągłą, a okienkową.
  • Pokażę Ci moje sprawdzone pateny na to, żeby nigdy nie brakowało Ci pomysłów na treści (nie tylko do newslettera!)! 
  • Pokażę Ci uniwersalne sekcje, które możesz wykorzystać, żeby zbudować unikalny szablon newslettera, który nie tylko przyspieszy Twoją pracę, ale będzie wspierał Twoje biznesowe cele i budował zaufanie.
  • Poznasz 3 sposoby na nienachalną sprzedaż do wykorzystania w każdym newsletterze.

A to wszystko okraszone przykładami z życia wziętymi, czyli to co lubicie najbardziej 🙂

 

kupując kurs dzisiaj otrzymasz:

Okłada do szkolenia przepis na newsletter

Dla kogo jest to szkolenie:

Zarówno dla osób, które startują z newsletterem, jak i dla tych, które już go mają, ale wciąż czują, że nie potrafią w pełni wykorzystać potencjału email marketingu, w swojej firmie.

Szkolenie szczególnie polecamy edukatorom, twórcom online, właścicielom marek osobistych, freelancerom, osobom sprzedającym kursy, ebooki, programy grupowe, konsultacje online czy też oferującym usługi, które są świadczone w sposób zdalny.

złap zniżkę zanim zniknie!

Kup Przepis na newsletter  za jedyne 47  zł (oszczędzasz 100 zł w stosunku do ceny regularnej). Ta oferta jest ważna tylko 15 min więc pośpiesz się zanim zniknie!

(regularna cena to 147 zł)
„Przepis na newsletter” to dobry pierwszy krok dla tych, którzy chcieliby regularnie wysyłać newsletter, ale w sumie nie wiedzą, co mieliby tam pisać. Ja prowadzę newsletter od ponad roku, więc niby wiem, co i jak, a i tak ze szkolenia wyniosłam nie tylko bazę pomysłów i inspiracji, ale też dużo konkretów o tym, jak w ogóle sprytnie uporządkować swoje newsletterowe działania. Bardzo fajna pigułka wiedzy i pomysłów, wszystko konkretne i uporządkowane. Polecam gorąco!” Alicja @angielski_furtka
"Szczerze Ci powiem Monika, byłam na wielu szkoleniach, dałaś mi zdecydowanie najwięcej wiedzy. 9 stron notatek A4. Jesteś Boska!!!" Joanna
"Świetnie się Ciebie słuchało! Zrobiłam sobie listę pomysłów. " Anna

ta oferta zniknie za

Hurry Up!

© Twoja strona www |  REGULAMIN SKLEPU | POLITYKA PRYWATNOŚCI