podbijam onlajny - lepszy wynik

Kurs Podbij onlajny – Dopracuj pomysł na produkt cyfrowy i stwórz lead magnet

Dopracuj pomysł na produkt online i przyciągnij klientów świetnym lead magnetem!

Tylko teraz, w pierwszej testowej edycji kurs jest dostępny za DARMO!

👉O kursie

Kurs, ebook, webinar, a może grupowy program online? Zrób krok do posiadania w ofercie świetnego skalowalnego produktu, który pozwoli Ci uwolnić czas i zarabiać więcej.

W trakcie 4-tygodniowego kursu pokażę Ci jak przy wykorzystaniu sprytnych i zwinnych startupowych metod, szybko uporządkować pomysł na produkt i zidentyfikować obszary wymagające sprawdzenia i dopracowania.

W kolejnym kroku stworzysz lead magnet (prezent za zapis) związany tematycznie z ofertą główną. W efekcie zaczniesz promować i zbierać listę zainteresowanych zakupem na produkt, który dopiero powstaje.

Po zakończeniu kursu będziesz mieć genialny lead magnet, a Twoja lista mailingowa zapełni się – kto wie – może nawet setką kontaktów do potencjalnych klientów?

Sprawy technicznie związane z mailingiem Cię nie zatrzymają. Pokażę Ci krok po kroku, jak skonfigurować automatyczny proces zapisów na listę mailingową oraz wysyłki lead magnetu.

Uwaga!
Poza podstawową lekcją wideo z MailerLite kurs nie będą zawierać technicznych instrukcji z innych programów (czyli np. obsługi programów graficznych, czy narzędzi do tworzenia zaawansowanych quizów). Dostaniesz natomiast listę polecanych narzędzi, które mogą Ci się przydać przy pracy nad lead magnetem.

👉Dla kogo:

Ten kurs jest idealny dla kobiet*, które mają wiedzę, którą chciałaby dzielić się w formie produktów pasywnych, przestać wymieniać czas na pieniądze, a w efekcie zarabiać więcej. Mają już w głowie pomysł na produkt online (jeden lub kilka). Idealnie jeśli prowadzą aktywnie minimum jeden kanał w social mediach (choć nie jest to warunek konieczny). Chciałyby poznać skuteczne strategie promowania i pozyskiwania klientów oraz zacząć budować listę mailingową. Potrzebują też motywacyjnego kopa, żeby w końcu ruszyć z tym pomysłem!

*panowie też mile widziani 😉

Ten kurs trwa od 21.02. – 20.03.2022 (4 tygodnie)

Zgłoś się, aby bezpłatnie wziąć udział w edycji testowej.

Możliwość komentowania została wyłączona.